Įtempiamų Lubu Tipai

Pradinis Tempiamu Lubu Tipai

BLIZGIOS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Jeigu Jums atrodo, kad kambarys yra per mažas ar lubos yra per žemai – puikus sprendimas yra blizgios lubos. Blizgios lubos, dėl sukuriamo atspindžio, vizualiai išplečia erdvę.

MATINĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Matinė tekstūra sukurs Jūsų kambario jaukumą, šios lubos atrodo ypač stilingai. Dera prie bet kokio stiliaus interjero. Puikus sprendimas klasikinio stiliaus namams, nenukreipia dėmesio nuo kitų interjero elementų.

SATININĖS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Jeigu norite tarpinio varianto tarp blizgių ir matinių lubų, tada satininės lubos yra tai, ko Jums reikia. Satinas švelniai išsklaido šviesos spindulius, bet neatspindi objektų.

FOTOSPAUDA

Fotospauda – tai itin aukštos rezoliucijos paveiksliukas atspausdintas ant Jūsų pasirinktos medžiagos. Spausdinimui naudojami tik ekologiški, drėgmei atsparūs dažai. Jūs galite pasirinkti iš daugybės fotospaudos kataloge esančių paveiksliukų.

DVIEJŲ LYGIŲ ĮTEMPIAMOS LUBOS

Dviejų lygių lubos – tai konstrukcija iš kelių PVC plėvelių arba audinių, esančių skirtingame aukštyje. Tokios lubos tarnauja kaip dekoro elementas, sukuria išskirtinį interjerą.

PERFORUOTOS ĮTEMPIAMOS LUBOS

Perforuotos lubos – naujiena dizaine ir apdailoje. Tai lubos sudarytos iš dviejų PVC plėvelių sluoksnių, iš kurių vienas yra pagrindinis, o kitas – dekoratyvinis. Pastarasis sluoksnis yra dekoruojamas raižiniais. Perforuotos lubos suteikia galimybę išskirtinai ir meniškai apipavidalinti lubas.

Mūsų brangūs prekės ženklai

KONTAKTAI

E-mail:

Telefonas: +37069040888

Adresai: S. Žukausko g. 49, Vilnius 09131
Druskininkų g. 13A, Palanga 00157

Palikite paraišką