DUK

Pradinis DUK
Kas yra įtempiamos lubos?

Įtempiamos lubos – tai idealus lygus lubų paviršius, kuris išgaunamas pašildant ir įtempiant PVC (polivid hlorido plėvelę).

Kokiose patalpose galima montuoti įtempiamas lubas?

 Montuoti tokias lubas galima visuomeninėse ir gyvenamosiose patalpose, išskyrus patalpas, kuriose oro temperatūra būna didesnė nei 60 laipsnių (saunos, pirtys) arba nešildomose patalpose, kur oro temperatūra būna minusinė. Nerekomenduojame įtempti plėvelę blogai šildomose patalpose.

Kokios medžiagos naudojamos gaminant įtempiamas lubas?

 Tai įvairių tekstūrų PVC plėvelė, kuri pagaminta specialiai įtempiamoms luboms. Plėvelė gaminama Vokietijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Taivane. Antraruše plėvelė yra gaminama Kinijoje.

Ką reiškia įtempiamų lubų gamyba?

 Mes esame įtempiamų lubų gamintojai. Iš PVC plėvelės, kurią gauname rulonais, mes sukerpame lubas pagal užsakovo patalpos brėžinius. Lubos gali būti sudaromos iš kelių audinių, kuriuos sulituojame specialiu įrenginiu. Per perimetrą lubų audinys jungiamas specialia plastmasine tarpine, vadinama harpūnu, kuri fiksuoja plėvelę į aliuminio karkasą.

Kiek laiko užima lubų montavimas?

 Viena diena kvadratūrai iki 40 kv. m.

Koks skirtumas tarp audinių: matinių, blizgių?

 Matinė tekstūra – įtempiamos lubos su tokia tekstūra atrodo kaip paprastos, dažytos lubos; jų paviršius grubus, be blizgesio, tačiau turi įvairia tekstūrą. Blizgios lubos – lubos su tokia tekstūra turi atspindžio efektą ir vizualiai padidina patalpos erdvę.

Koks minimalus atstumas nuo pagrindinių lubų?

 Minimalus atstumas yra 3.5 cm – 5 cm.

Kada galima klijuoti tapetus: prieš ar po lubų montavimo?

 Kadangi mūsų įmonė dirba su siurbliais, įtempiamas lubas galite užsakyti ir prieš tapetavimą. Po įtempiamų lubų montavimo, tapetavimo technika bus sunkesne.

Ar reikia išnešti baldus montuojamt įtempiamas lubas?

 Montuojant įtempiamas lubas išnešti baldų nereikia, pakanka perkelti baldus kambaryje taip, kad būtų laisvas priėjimas prie sienų per visą perimetrą.

Ar įtempiamos lubos kondensuoja drėgmę?

 Ne, nes įtempiamių lubų temperatūra būna tokia pati kaip ir patalpos temperatūra, o kondensatas atsiranda nuo temperatūrų skirtumo ant šaltų paviršių (veidrodžio, plytelių ir t.t.).

Jeigu įtempiamos lubos yra užliejamos kaimynų iš viršutinio aukšto, kas atsitiks luboms ir ką reikia daryti?

Jeigu jus užliejo kaimynai, būtinai reikia išjungti visus šviestuvus ir iškviesti mūsų specialistus. Jie dalinai demontuos lubas, išpils vandenį, išdžiovins ir vėl įmontuos į tą pačią vietą. Lubų išvaizda visai nepasikeis. 1 kv. m. itempiamų lubų atlaiko iki 100 litrų vandens.

Ar įtempiamos lubos atlaiko šampano kamsčio smugį?

 Taip, atlaiko net iki dešimt tūkstančių kartų į tą pačią vietą.

Koks gali būti didžiausias įtempiamų lubų plotas?

 Įtempiamas lubas galima montuoti be sudūrimų iki 60 kv. m. Jei lubų plotas didesnis – naudojame jungiamąjį profilį arba susiūvimą. Tada lubų plotis neribojamas.

Ar galima montuoti įtempiamas lubas prie pečiaus, židinio?

 Galima, jei prie lubų temperatūra nepakyla iki 70 laipsnių.

Stumdomas duris montuoti prieš ar po lubų montavimo?

 Po montavimo.

Ar turi įtempiamos lubos garso izoliaciją?

 Įtempiamos lubos neturi garso izoliacijos, tačiaus pašalina akustinius efektus, tokius kaip aidas.

Ar įmanoma atspausdinti piešinį ant lubų?

 Taip, mes galime atspausdinti bet kokį piešinį ant baltų matinių, lakuotų ar laidžių šviesai lubų. Pasirinkti piešinį ar raštą jūs galite iš mūsų ART katalogo arba atnešti savo, jei jis yra geros kokybės. Pateikti piešinį reikėtų elektroniniame (jpeg, bmp) variante.

Kaip reikia prižiūrėti įtempiamas lubas?

 Audinys lengvai valomas su minkšta šluoste, šiltu muiluotu vandeniu. Blizgios lubos taip pat gerai valomos ir su langų, veidrodžių valikliais, nes jų sudėtyje yra spirito, kuris ant blizgių lubų nepalieka jokių dėmių. Svarbu nenaudoti abrazivinio valiklio!

Mūsų brangūs prekės ženklai

KONTAKTAI

E-mail:

Telefonas: +37069040888

Adresai: S. Žukausko g. 49, Vilnius 09131
Druskininkų g. 13A, Palanga 00157

Palikite paraišką